Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Čemu se věnujeme? - NaZemi
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/components/com_k2/models/item.php on line 596

Čemu se věnujeme?

V NaZemi se snažíme o šíření kvalitních informací o fair trade. Vytváříme informační materiály, účastníme se přednášek a besed, spolupracujeme na studiích a jiných odborných textech a aktivně pracujeme s médii.

Naším cílem je také podporovat kritické myšlení a i v případě fair trade proto vybízíme ke kritickému pohledu a nastolování otázek, které jednak mohou pomoci k hlubšímu pochopení celé problematiky, ale také k dalšímu rozvoji celého systému fair trade.

Snímek SvNK 048NaZemi realizuje několik kampaní, které se týkají fair trade. Snažíme se dosáhnout především zvýšení znalosti fair trade mezi českými spotřebiteli, vyvíjíme tlak na obchodníky, aby fairtradové výrobky nabízeli a spoluprácujeme s veřejnou správou v oblasti veřejné podpory fair trade.

Více o možnostech spolupráce v oblasti naší informační a vzdělávací činnosti naleznete v záložkách pravého menu.

Informační servis NaZemi

Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění? 

Zajímají Vás informace o činnosti a nabídce Centra globálního rozvojového vzdělávání NaZemi?

stante-se-clenem-klubu-nazemi

Sledujte nás