Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Přidejte se k nám! - NaZemi
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/components/com_k2/models/item.php on line 596

Přidejte se k nám!

Sledujte nás

Na webu:

Na sociálních sítích:

Přes náš zpravodaj NaZemi - k jeho odběru je možné se přihlásit na   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Zapojte se jako dobrovolník!

Naše činnost by nebyla možná bez podpory desítek našich dobrovolníků a dobrovolnic. V oblasti fair trade se dobrovolníci nejvíce zapojují do prodeje v našich fairtradových obchodech NaZemi a při pořádání různých osvětových akcí. Více o dobrovolnictví v NaZemi a o možnostech zapojení naleznete zde.

DSC 0156

Podporujte fair trade ve svém regionu

Lidé, bez kterých bychom si naši činnost neuměli představit nejsou pouze naši dobrovolníci. Především při větších kampaních spolupracujeme s desítkami dalších lidí po celé republice, kterým je sympatický způsob naší práce a jsou odhodláni podpořit myšlenku fair trade ve svých regionech. Díky takovým lidem, tzv. multiplikátorům, jsme mohli uspořádat například happening Férová snídaně ve vašem městě.

Pravidelně se s nimi také setkáváme na seminářích, při kterých nejen navazujeme osobní vztahy, ale také prohlubujeme jejich znalosti v oblasti fair trade. 

Chcete se zapojit jako dobrovolník, nebo s námi jen občas spolupracovat na konkrétních aktivitách? Neváhejte nás kontaktovat, budeme rádi!

 

Informační servis NaZemi

Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění? 

Zajímají Vás informace o činnosti a nabídce Centra globálního rozvojového vzdělávání NaZemi?

stante-se-clenem-klubu-nazemi

Sledujte nás