Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Zapojte se | Odpovědnost firem

Zapojte se

Napište firmám

Napište svojí oblíbené firmě (značce) a zeptejte se kde a za jakých podmínek vzniká zboží, které nakupujete. Vaše akltivita tak může pomoci přimět firmy, aby se stále více zabývaly dodržováním lidských práv a mezinárodně uznaných pracovních standardů ve svých dodavatelských řetězcích.

Číst dál...

Připojte se k nám

Zajímají vás témata jako lidská práva, pracovní podmínky, výroba spotřebního zboží, odpovědná spotřeba, společensky odpovědné podnikání, udržitelný rozvoj či negativní dopady globalizace? Pokud ano, můžete se zapojit do řady našich aktivit, jejichž základním cílem je zlepšení pracovních podmínek dělníků v tzv. rozvojových zemích. Můžete spolupracovat na vytváření našich kampaní, podílet se na osvětových akcích, přípravě happeningů, seminářů i dalších zajímavých a prospěšných činností. Velice rádi se seznámíme s vašimi nápady. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.


Zorganizujte

Organizujete rádi různé akce nebo jste někdy o pořádání něčeho podobného uvažovali? Pokud ano, můžete ve vašem městě, organizaci, škole, popřípadě oblíbené kavárně uspořádat výstavy, přednášky či promítání filmů s tématikou podmínek výroby spotřebního zboží, lidských práv a firemní odpovědnosti v rámci dodavatelských řetězců. Poskytneme vám rádi potřebnou podporu i doprovodné materiály.

Číst dál...

Podpořte nás

Podpořte NaZemi – společnost pro fair trade. Činnost NaZemi je možná jen díky mnoha dárcům. Přízně a podpory dárců si velmi vážíme.

Číst dál...

Informační servis NaZemi

Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění? 

Zajímají Vás informace o činnosti a nabídce Centra globálního rozvojového vzdělávání NaZemi?

stante-se-clenem-klubu-nazemi

Sledujte nás