Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Nabídka pro firmy: vánoční fairtradové balíčky - NaZemi
 • Už 11 let hájíme důstojné pracovní podmínky ve světě

  Letos je to už 11 let, co prosazujeme globální rozvojové vzdělávání do škol, zasazujeme se o odpovědnost firem v oblasti jejich dodavatelského řetězce a propagujeme fair trade jako účinnou podporu chudým pěstitelům a řemeslníkům ze zemí globálního Jihu.

 • NaZemi má vlastní kávu Fair Café

  Fair Café je prvotřídní směsí kvalitních káv, které pochází od fairtradových družstev drobných pěstitelů z Guatemaly, jižního Mexika a Konga.

 • Fairtradový obchod NaZemi

  V našem obchodě na Pekařské 22 v Brně nebo v e-shopu obchod.nazemi.cz můžete zakoupit produkty vyrobené podle pravidel systému fair trade. Provoz obchodu zajišťují dobrovolníci.

 • Za jakou cenu?

  Za jakých podmínek vzniklo vaše tričko nebo panenka pro vaše dítě? Jak nevinným ovocem je například banán?

 • Globální rozvojové vzdělávání

  Rozvíjíme vzdělávání, které přispívá k pochopení souvislostí mezi vlastním životem a životem lidí v jiných částech světa. Pomáháme pedagogům zapojovat globální témata do výuky.

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/components/com_k2/models/item.php on line 596
pondělí, 16 září 2013 11:32

Nabídka pro firmy: vánoční fairtradové balíčky

Českým firmám nabízíme dárkové balíčky s fairtradovými výrobky pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Fairtradové balíčky jsou symbolem společenské odpovědnosti firmy a jsou ideální pozorností k Vánocům nebo při významných příležitostech.
Fair trade pěstitelům zaručuje mimo jiné férové obchodní podmínky, dodržování lidských a pracovních práv, šetrnost k životnímu prostředí nebo vyplácení tzv. sociálního příplatku, který je investován do projektů místního rozvoje.

balicek pro povzbuzeniZakoupením fairtradových vánočních balíčků z Obchodu NaZemi, s. r. o. navíc pomůžete financovat i aktivity nevládní neziskové organizace NaZemi. Veškeré případné zisky z činnosti Obchodu NaZemi, s. r. o. jsou použity k financování činnosti občanského sdružení NaZemi, především tedy pro informační aktivity v oblasti odpovědné spotřeby a pro globální rozvojové vzdělávání.

Fairtradové dárkové balíčky můžeme plně přizpůsobit přání zákazníka. Dodací doba záleží na počtu a složení balíčků. Pokud se jedná jen o několik jednoduchých balíčků, lze se domluvit na vytvoření balíčků na počkání nebo během několika málo dní. V případě většího množství balíčků může být nezbytné objednat výrobky ze zahraničí a dodací lhůta se tak může prodloužit.

cerveny kosikVánoční balíčky pro letošní rok lze objednat do 15. listopadu 2013, termín pro dodání je v tomto případě 5. prosince 2013. Nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu, rádi vám ale připravíme balíčky šité na míru.Objednávku si můžete vyzvednout v naší kanceláři na Kounicově 42 v Brně, nebo vám ji na vaše náklady zašleme přepravní službou.

Detaily s vámi rádi probereme. Pro dojednání podrobností či objednání kontaktujte, prosím, Petru Frühbauerovou z Obchodu NaZemi, s. r. o.

Petra Frühbauerová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 774 437 277

Obchod NaZemi, s. r. o.
Pekařská 22, Brno
obchod.nazemi.cz

10 let NaZemi

Informační servis NaZemi

Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění? 

Zajímají Vás informace o činnosti a nabídce Centra globálního rozvojového vzdělávání NaZemi?

grv 300x100
stante-se-clenem-klubu-nazemi

Sledujte nás