Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Fairtradové obchody NaZemi - NaZemi
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/components/com_k2/models/item.php on line 596

Fairtradové obchody NaZemi

Pokud chcete nakoupit v internetovém obchodě NaZemi, pokračujte zde.

Kamenný fairtradový obchod NaZemi

NaZemi provozuje v Brně specializovaný fairtradový obchod. Vedle samotného prodeje slouží obchod také jako místo k setkávání. Nabízíme zde informační materiály nejen o fair trade, ale i o našich ostatních tématech.

DSC 0010_malyNaleznete zde nejširší sortiment fairtradových potravinových i řemeslných výrobků z celého světa. K dostání je široký výběr kávy, čajů, čokolád, kakaa, vína, sušeného ovoce a oříšků, cukru a podobně. Najdete zde také fairtradovou kosmetiku, oblečení, spodní prádlo, šperky nebo dárkové a dekorační předměty. V NaZemi vás obsluhují naši dobrovolníci.

Pro svůj obchod dováží NaZemi některé výrobky přímo od indické fairtradové organizace MESH. Další zboží pochází především od těchto evropských dodavatelů:

  • Traidcraft (Velká Británie)
  • Fair Trade Original (Holandsko)
  • Pants to Poverty (Velká Británie)
  • Visionary Soaps (Velká Británie)
  • EZA (Rakousko)
  • Gepa (Německo)

Obchod se nachází v centru Brna na Pekařské ulici 22.

Otevírací dobu a kontaktní údaje naleznete zde: NaZemi Brno.

Internetový obchod

Od května 2012 je možné nakoupit také v e-shopu NaZemi. Najdete zde to nejlepší z našich potravin, řemesel a vzdělávacích publikací.

Informační servis NaZemi

Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění? 

Zajímají Vás informace o činnosti a nabídce Centra globálního rozvojového vzdělávání NaZemi?

stante-se-clenem-klubu-nazemi

Sledujte nás