Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Jak pracujeme - NaZemi
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/components/com_k2/models/item.php on line 596

Jak pracujeme

  • Ve spolupráci s našimi partnery monitorujeme podmínky, v nichž se v rozvojových zemích vyrábí zboží pro české zákazníky, a kampaněmi a osvětovou činností se zasazujeme o zlepšení těchto podmínek.
  • Pro veřejnost připravujeme výstavy, promítání, petice a pouliční akce. Chceme spotřebitele informovat o podmínkách, za kterých vzniká zboží, které si kupují, a nabídnout konkrétní možnosti, jak tuto praxi změnit.
  • Tlačíme také na firmy, aby transparentně a komplexně informovali o podmínkách, za kterých vzniká jejich zboží, a aby tyto podmínky aktivně zlepšovaly. Společně s dalšími organizacemi podporujeme i právní úpravy odpovědnosti firem, například prostřednictvím kampaně Byznys a lidská práva.

Informační servis NaZemi

Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění? 

Zajímají Vás informace o činnosti a nabídce Centra globálního rozvojového vzdělávání NaZemi?

stante-se-clenem-klubu-nazemi

Sledujte nás