Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 410 Klub NaZemi - NaZemi
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web5/web/components/com_k2/models/item.php on line 596

Klub NaZemi

Klub NaZemi je příležitostí podpořit naši činnost – aktivním dobrovolnictvím nebo finančním darem. Společně se pak můžeme zasazovat za to, aby každý člověk na Zemi měl právo žít a pracovat v důstojných podmínkách.


Proč se stát členem Klubu NaZemi?jesenka4
Členstvím v Klubu NaZemi pomůžete realizovat aktivity NaZemi a navíc získáte zajímavé benefity. V NaZemi usilujeme o to, aby se lidé v zemích globálního Jihu mohli vlastními silami vymanit z chudoby. Zaměřujeme se na propojenost našeho spotřebního chování s problémy v rozvojových zemích a motivujeme jednotlivce, firmy i státy přijmout za tyto problémy odpovědnost. Pracujeme s nadšením, máme za sebou řadu úspěchů.


Členství v Klubu NaZemi je roční a je vázáno na vyplněnou přihlášku a aktivní dobrovolnictví nebo finanční příspěvek. Příznivce sdružení druhé varianty si sám vybere, jakou částkou chce NaZemi podpořit. Přihlásit se do klubu lze dvojím způsobem: 

  • Na dálku – vyplňte elektronickou přihlášku. V případě finančního příspěvku částku zašlete na číslo transparentního účtu sdružení 2800235894/2010 (FIO banka) a do popisu transakce prosím napište “DAR_VASE PRIJMENI” (např. “DAR_ZELENA”).
  • Osobně na Kounicově 42 – přijďte vyplnit přihlášku k nám do sídla NaZemi, poznáte naše zázemí, seznámíme Vás blíže s naší prací (po předchozí domluvě na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo 774 737 176).

 
Členové podporují sdružení aktivním dobrovolnictvím (potvrzuje Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo finančním darem (lze darovat 200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč nebo 5000 Kč), dárci dle výše finančního příspěvku získávají různé benefity:


Poznámka:
 Váš finanční příspěvěk NaZemi je možné odečíst jako dar od daňového základu, pokud součet všech darů v kalendářním roce dosáhne alespoň 1000 Kč. V případě zájmu Vám rádi vystavíme potvrzení o výši daru za uplynulý kalendářní rok.

Jsme rádi za každou podporu činnosti NaZemi! V případě otázek prosím neváhejte kontaktovat Stanislava Komínka (774 737 176, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). 

Informační servis NaZemi

Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění? 

Zajímají Vás informace o činnosti a nabídce Centra globálního rozvojového vzdělávání NaZemi?

stante-se-clenem-klubu-nazemi

Sledujte nás